Materac Ortopedyczny Sferado VitaSen Exclusive ®

Certyfikat

Uwolnij się od bólu pleców w 7 minut! Dokładnie tyle czasu zajmie Ci zapoznanie się z naszym innowacyjnym materacem i dokonanie zakupu.

Dlaczego dobór materaca jest tak ważny?

Cena przed promocją: 3 050,00 
2 150,00 
Oszczędzasz: 900,00 zł (30%)
W magazynie
+
Certyfikat
TAK

SFERADO

Nowa formuła poprawia komfort snu o ponad 63%.

Dlaczego dobór materaca jest tak ważny?   - gdy materac zbyt miękki – kręgosłup wykrzywia się w miejscu, gdzie ciało wywiera największy nacisk. Zostaje „zawieszony”, co uniemożliwia  prawidłowe rozluźnienie. - gdy materac zbyt twardy – kręgosłup również jest wykrzywiony, co przyczynia się do powstawania bólu całego kręgosłupa. - tylko dobry materac – zapewnia dobry przepływ powietrza prze łóżko, podpiera ciało we wszystkich punktach dotykowych, dobrze reaguje na ciężar ciała, nie ulega trwałym odkształceniom.

Całkowita wysokość materaca wynosi 20cm a wysokość rdzenia 17cm. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu materac doskonale przepuszcza powietrze. Podzielony na strefy anatomiczne, zapewnia prawidłowe podparcie każdej części ciała. Wraz z materacem otrzymujesz zdejmowalny, nadający się do prania pokrowiec Silver Argento.

Silver Argento to materiał, który łączy w sobie to, co w naturze dla nas jest najlepsze, czyli bezpieczeństwo - WŁÓKNA CARBONOWE (węgiel) i ochrona, czyli SREBRO.

Materac dostarczany jest w opakowaniu z odessanym powietrzem.

mat6.png

Ortopedyczna

Odpowiada za to druga, biała warstwa 7-centymetrowej pianki Vitalcel ( V3038 – gęstość 30 kg/m* ) o wysokiej jakości, wyprodukowana przy użyciu specjalnej metody. W porównaniu z klasyczną pianką PUR posiada większe pory, dlatego lepiej przepuszcza powietrze, ma lepsze własności elastyczne i lepiej odtwarza krzywiznę ciała.

Nadzwyczajne ortopedyczne i ergonomiczne własności są efektem zastosowania perforacji, materiałów o różnej sztywności lub z zastosowaniem wzmocnień. 

Materace są bardziej komfortowe, utrzymują trwały kształt, mają długą żywotność i gwarantują wysoką jakość snu.  

Karbowana

Trzecia warstwa rdzenia to 7 cm pianki Vitalcel ( V2835 – gęstość 28 kg/m* ) w kolorze łososiowym. Pianka ta jest delikatnie karbowana, ponacinana, co pozwala na zastosowanie materaca także w łóżkach z podnoszonym, ruchomym stelażem.

Materac ortopedyczny VitaSen można dostosować do każdego stelaża, dlatego spełnia oczekiwania i wymagania wszystkich osób potrzebujących - seniorów, osób przewlekle chorych na choroby układu ruchowego i nerwowego, osób po urazach i znajdujących się w okresie rehabilitacji, jak również kobiety w ciąży i w połogu. 

Materac ortopedyczny VitaSen  - przełom w profilaktyce ochrony kręgosłupa:  

- warto stosować wspomagająco w schorzeniach: skolioza, kifoza, lordoza, bóle stawów, artroza stawu krzyżowo – biodrowego; - u dzieci i młodzieży w okresie wzrostu; - u aktywnych sportowców potrzebujących sztywnego podłoża; - u ludzi starszych, u których kręgosłup w pozycji spoczynku wymaga skutecznego oparcia. kręgosłup

 

Dlaczego powinieneś wybrać Materac ortopedyczny VitaSen?

mark.png otrzymujesz nawet 7 – letnią gwarancję na odkształcenia rdzenia materaca; mark.png zalecany dla osób cierpiących na zaburzenia snu i bóle pleców;
mark.png wysoka jakość potwierdzona m.in. certyfikatami; mark.png wspomaga harmonijny wzrost kręgosłupa;
mark.png spełniają one wysokie ortopedyczne, antyalergiczne, klimatyzacyjne i higieniczne kryteria; mark.png zapewnia poprawną pozycję kręgosłupa w godzinach nocnych;
mark.png właściwości ortopedyczne; mark.png zapobiega występowaniu bolesnych skrzywień kręgosłupa;
mark.png odpowiedni dla użytkowników o każdej wadze; mark.png można prać w pralce w temperaturze 40*C.

 

Dobry sen to dobry dzień.

Dobry sen to doskonałe lekarstwo, o którym bardzo często zapominamy. Sen zapewnia wypoczynek i regenerację sił.

Więcej informacji i prezentacja materaca kliknij kup w sklepie wystawcy lub w poniższy link

https://www.facebook.com/watch...

https://youtu.be/IC7zrBY4kZ0