współpraca z firmą Young Living z pomocą

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie

Olejki Eteryczne Young Living JOY INTERNATIONAL AGNIESZKA DWORCZYNSKA

W momencie zakupu w cenach hurtowych, bez ilości hurtowych - stajesz się osobą ważną w rodzinie olejkowej Young Living.

Dbamy tu o kulturę komunikacji, zaufanie i dobro dla innych. 

Ponieważ Young Living jest firmą działającą na bazie nowoczesnego modelu biznesowego, współpraca z nią może być podjęta bardzo świadomie lub przychodzi mimochodem i całkiem naturalnie...

Nic tutaj nie robi się samo. To praca jak każda inna, tylko w innym modelu biznesowym i wymagająca czasem nabycia nowych umiejętności, a czasem wykorzystania własnego doświadczenia.  

Nie musisz martwić się o:

Badania nad produktem,
uprawy
zbiory,
jakość Seed to Seal,
opłaty magazynowe,  
wysyłki paczek do klientów,
wystawiania i wysyłania faktur,
o wielki czynsz, etc 

ponieważ to co jest ci niezbędne opanuje za ciebie firma Young Living. 

Do pracy potrzebna jest: praca z produktem i bycie "produktem tych produktów", dusza wolontariusza, chęć niesienia wiedzy i pomocy innym, smartfon z internetem, kalendarz oraz inwestycja w comiesięczny czynsz - który i tak w wykorzystasz dla siebie, swoich przyjaciół, klientów i rodziny. 

Jeśli czujesz, że Styl EKO i Ziemia jest ci bliska, że naturalny styl życia to także Twój cel - i chcesz z tego uczynić swoją misję i zawód. Zadzwoń teraz do Agnioli (Agnieszki Dworczyńskiej) tel: 510 566 393 lub napisz SMS, aby dowiedzieć się więcej, aby współpraca rozwijała Ciebie w Young Living i Young Living dla świata z Twoim udziałem.
Wynagrodzenie zależy od Twoich efektywności działań, Twojego podejścia do nauki czegoś czego nie uczono Cię w szkole. Nie ma znaczenia czy studiujesz, czy jesteś macierzyńskim, czy pracujesz już na dwóch etatach, czy pracy wcale nie masz, jakiej jesteś płci, wyznania czy koloru skóry.
Każdy ma tutaj równe prawa, obowiązują równe zasady. To jest współpraca z firmą, która jest od 25 lat na rynku pracy. Wyrosła z małego rodzinnego biznesu dzięki wartościom jakie postawił sobie jej założyciel na samym początku. Jakość ponad wszystko, nie ma kompromisów w tej kwestii. Jest uczciwa i etyczna wobec przedstawicieli i pracowników nie tylko w biurach, ale i w terenie (na farmach, gospodarstwach rolnych i destylarniach). Wywodzi się z Ameryki, ale od 16 lat działa dzięki ludziom, którzy sprowadzali przez rodziny - te niespotykanej jakości olejki eteryczne i inne produkty do swoich krajów w Europe, Azji, Afryce. Każdy zysk wydawany był nie na kolejne helikoptery i jachty, ale na miejsca pracy, miejsca spotkań zespołu, który rósł przez lata, a co najważniejsze na  pola o ogromnych przestrzeniach. Na przpiękne konie reprezentujące Young Living na zawodach powożenia, na rezerwaty, na zwierzęta dzikie wymagające adopcji, na fundację Young Living wspierającą rodziny w Nepalu, Ekwadorze, Kenii, Ugandzie, Czechach, a niedługo w Polsce i innych krajach Europy, na schroniska/adopciaka dla psów zaprzęgowych, które jeszcze są dość młode by żyć, ale zbyt stare by wygrywać wyścigi zaprzęgów na Alasce. 

To może być przygoda Twojego życia i dobra nauka pod każdy wykonywany w życiu zawód. 
Odezwij się - to Twój pierwszy krok.