DEHYDRATOR GASTRONOMICZNY WARTMANN®

Nowość! Najwyższej jakości dehydrator gastronomiczny od Wartmann®!

Cena przed promocją: 2 290,00 
2 190,00 
Oszczędzasz: 100,00 zł (4%)
W magazynie
+

RONIC

Maszyna na miarę XXI wieku! Dehydrator gastronomiczny od firmy Wartmann to jedna z nowoczesnych maszyn stworzonych z myślą o suszeniu rozmaitych produktów. Konstruktorzy zadbali o nawet najmniejsze detale jej budowy. Obudowę wykonano z wytrzymałej wysokiej jakości stali nierdzewnej, we wnętrzu umieszczono wydajny, wbudowany wentylator oraz grzejnik o sporej mocy 1000 W. Dodatkowych funkcjonalności nadaje urządzeniu szklane okno. Dzięki niemu można wygodnie obserwować cały proces i mieć nad nim realną kontrolę bez konieczności otwierania drzwi. Wykorzystane do budowy materiały zapewniają solidność liczoną w latach. Dzięki nim urządzenie jest również łatwe w czyszczeniu.

Specjalny tryb suszenia

Dehydrator marki Wartmann wyposażono w poziomy system suszenia. W tym przypadku wentylator umieszczono w centrum tylnej części maszyny. Taki rodzaj napowietrzania gwarantuje dokładne, bo równomierne oddziaływanie na wszystkie produkty spożywcze umieszczone wewnątrz dehydratora. Ciepłe, suche powietrze precyzyjnie osusza żywność na całej powierzchni. System ma jeszcze jedną zaletę - redukuje możliwość wystąpienia pleśni lub bakterii w niedokładnie suszonych miejscach.

Bezpieczny dla zdrowia

Holendrzy znani są ze swojej dbałości o środowisko naturalne oraz własne zdrowie. Widać to w produktach marki Wartmann. Potwierdzeniem tych słów stanowi jest profesjonalny dehydrator. Powstał ze stali nierdzewnej, ale wolnej od niklu. To tworzywo zupełnie bezpieczne w kontakcie z żywnością, czego oczywiście nie da się powiedzieć o elementach z tworzyw sztucznych, które można spotkać w innych tego typu urządzeniach. Jednocześnie producent zdecydował się na blachę o większej grubości, znacznie bardziej odporną na uszkodzenia oraz deformacje powstałe w wyniku użytkowania lub wysokiej temperatury.

Niskie rachunki za prąd

Dobrej jakości suszarka powinna być nie tylko solidna, ale też wygodna i tania w użyciu. Dehydrator Wartmann spełnia te wymagania. Choć z jednej strony maszyna może pochwalić się dużą mocą, z drugiej pobiera niewiele energii elektrycznej, co ma przełożenie na niższe rachunki. Duża w tym zasługa nowoczesnego termostatu. Grzałka włącza się wówczas, gdy temperatura wewnątrz dehydratora spadnie poniżej wartości zadeklarowanej przez użytkownika. Działając w warunkach domowych, sprzęt pobiera połowę nominalnej mocy. Przekładając słowa na liczby, okazuje się, że 4 godziny suszenia w 50 stopniach Celsjusza to zaledwie ok. 1 kWh, czyli w przeliczeniu niecałe 50 groszy.

Oferujemy duży dehydrator z wiatrakiem o znacznej średnicy. To kolejny, cichy bohater całego procesu suszenia, bo generuje optymalny strumień suchego powietrza wewnątrz urządzenia. Wiatrak rozprowadza ciepło wytwarzane przez grzałkę. Te dociera w każdy zakamarek, oddziaływając na produkty spożywcze i odparowując wodę z ich powierzchni oraz wnętrza. To właśnie ten proces, czyli suszenie przy wykorzystaniu powietrza, a nie temperatury wpływa na wysoką klasę energetyczną produktu i w efekcie niskie opłaty za energię.

93255205_604096423515726_398715502148452

dehydrator, suszarka, suszenie żywności, konserwacja żywności

Aż 12 tac do wyboru

Ta liczba tac robi wrażenie! W zestawie producent zadbał o 12 tego typu elementów suszących. Ich wymiary wynoszą 40 x 40 cm, co w sumie daje 2 metry kwadratowe powierzchni gotowej na wykorzystanie. Wspomniane możliwości pozwalają suszyć produkty spożywcze na przemysłową skalę. Nie tylko liczba tacek, ale także ich budowa daje wiele powodów do radości. Każdy element cechuje się niezwykle drobną gradacją. Siatka umożliwia suszenie nawet ziół. Wartmann zapewnił użytkownikom dodatkowo tacę ociekową. Ten z pozoru nieistotny element w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie dehydratora w czystości.

Ciesz się cichą pracą

Nawet duży dehydrator na cały proces suszenia może potrzebować wielu godzin. Nie zawsze na ten czas da się go schować w ustronnym miejscu, co wiele osób próbuje robić ze względu na głośność pracy tego typu urządzeń. W przypadku sprzętu Wartmann nie trzeba się o to martwić. Dehydrator holenderskiej firmy działa cicho dzięki zastosowaniu wolnoobrotowej turbiny o dużej powierzchni łopatek. W ten sposób unika się niepotrzebnego hałasu.

Tryb pracy non-stop

Wartmann daje użytkownikowi pełną kontrolę nad czasem pracy urządzenia i nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Maszynę wyposażono w zegar działający od 0,5 do 72 godzin, ale przystosowano ją także do pracy w systemie non-stop. Dzięki temu świetnie sprawdza się w gastronomi i przemyśle, gdzie każda sekunda w której urządzenie nie pracuje to strata pieniędzy.

 

 

dehydrator suszarka suszenie żywności konserwacja żywności

 • Specyfikacja:

  • wymiary: 570 x 470 x 570 mm (głębokość x szerokość x wysokość),
  • waga: 23 kg,
  • moc: 1000 W,
  • napięcie: 220 - 240 V, 50 Hz,
  • 12 tacek ze stali nierdzewnej wolnej od niklu typu 430,
  • rozmiar tacy: 40 x 40 cm,
  • Pojemność 90 litrów
  • Rozstaw tacek 3,0 cm
  • regulowany timer w zakresie 0,5-72 godzin,
  • temperatura suszenia w zakresie: 25-90 stopni Celsjusza,
  • dotykowy panel sterowania,
  • ochrona przed przegrzaniem,
  • suszy: owoce, warzywa, jagody, zioła, grzyby, mięsa, ryby,
  • do 15 kg wsadu,
  • 2 lata gwarancji.
  2020-04-07-wymairy.jpg
   


Zaufaj profesjonalistom, zaufaj Ronic!

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego wciąż rozwijamy swoją wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety. Od 25 lat przyglądamy się urządzeniom, które w tym pomagają. Dehydrator komercyjny należy do jednych z nich, dlatego jego wszystkie tajniki staraliśmy się poznać bardzo dokładnie. Potencjał suszarek doceniliśmy już dawno. O ich możliwościach przekonujemy się osobiście każdego dnia, bo korzystamy z nich w swoich domach. Dzięki temu naszym klientom oferujemy jedynie produkty o niepodważalnej jakości wykonania i skuteczności działania. Zależy nam, aby z korzyści, jakie dają suszarki, skorzystało jak najwięcej osób. To jeden z powodów, dla których wszystkim zamawiającym służymy profesjonalną pomocą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania związanie z działaniem dehydratorów oraz pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.