TORBA DŻINSOWA PLECAK DUŻA TORBA ZERO WASTE EKO BOHO

165,00 
W magazynie
+

HANKA DZIAŁA

Mam przyjemność zaprezentować Państwu torbę zaprojektowaną i wykonaną przeze mnie. Upcyklingowa torebka z dżinsu w tej postaci na zdjęciu jest klasyczną listonoszką.

Torba po rozłożeniu ma wysokość 40 cm, i to jest jej drugie ważne zadanie. Po rozłożeniu i przepięciu paska staje się większa i bardziej pakowna.

Do wykonania swoich prac używam mocnych nici, to pozwala na długotrwałe użytkowanie torby i pakowania do niej ciężkich rzeczy.

Pracuję nad torbami tak, aby mogły się dobrze prezentować z każdej strony. Z obu też stron naszyte są kieszenie zapinane dodatkowo na zamek. Opisana jest dokładnie  https://hankadziala.pl/minimal... Strona jest w budowie, ale mimo to do lektury serdecznie zapraszam:o)


Jej wymiary to: szerokość 34 cm, wysokość po złożeniu 28 cm.

Wykonana jest techniką patchworkową. Góra klapki zapinana jest na zamek i dodatkowo na karabińczyk. Pasek jest dopinany również na karabińczyki a jego długość 150 cm. Pasek oczywiście jest regulowany.

Na zdjęciu widzimy kolejną odsłonę torebki. Po przepięciu paska mamy plecak. Ciekawie prezentuje się na plecach i co ważne w upały nie pocimy się od niego. To zasługa naturalnej tkaniny i formy. Pasek można przepiąć asymetrycznie, czyli górne kółko klapki i dolne z drugiej strony klapki. Efekt takiego przepięcia zaskoczy Państwa:)

Do środka wszyłam wodoodporną podszewkę, dodałam też kieszenie zapinane na zamek. Wszywam jasną podszewkę ponieważ w jej jasności można szybko znaleźć potrzebną rzecz. Torbę można spokojnie prać w pralce z innymi rzeczami. Nie barwi, gdyż dżins przed jej wykonaniem był przeze mnie dokładnie sprawdzony i zdekatyzowany. Torebkę stworzyłam taką jedyną, gdyż nigdy nie powtarzam swoich prac.

Dziękuję za uwagę i serdecznie zaprasza tu lub do saloniku w Bielsku Białej:o)