Olejki Eteryczne Young Living JOY INTERNATIONAL AGNIESZKA DWORCZYNSKA
ul. Nawojki 6/59
30-072 Kraków

+48 510 566 393

Agnieszka Dworczyńska z Krakowa -
znany od lat z targów EKO Styl - niezależny przedstawiciel na całą Polskę produktów firmy Young Living, producenta autentycznych, czystych i z własnych upraw; olejków eterycznych oraz kosmetyków, pielęgnacji i suplementów wzmocnionych ich właściwościami prosto z natury. 

Własne uprawy, autentyczne nieskażone ziarna, czysta i odpowiednia dla danego gatunku roślin gleba, to dopiero 50% sukcesu na wartościowy olejek eteryczny. Gospodarstwa Young Living na całym świecie są eko-friendly, nie znajdziesz na nich pestycydów, herbicydów itp. Nie znajdziesz też wykorzystywanych pracą dzieci, ani przeciążanych nacinaniem drzew. 

Uprawy są prowadzone z miłością do ludzi zarówno tych ciężko pracujących w polach, jak i odbiorców którym należy się uczciwy produkt, z równoczesnym poważaniem zasobów i możliwości  naszej Matki Ziemi. Jakość gwarantuje wyjątkowo restrykcyjny oparty na wielu badaniach proces Seed to Seal - Od ziarna do pieczęci. Aby nic po drodze nie zakłóciło jakości i subtelnych łatwych do zniszczenia w nieprawidłowym procesie, bezcennego i życiodajnego dla roślin olejku eterycznego (ciała lotnego w postaci ciekłej).

Zachęcam do zakupów z moją pomocą (jestem dostępna pod telefonem 510 566 393 oraz na czacie Messenger oferowanym przez pasaż EKOStyl).
W czasie targów on-line oferuję nie tylko zniżkę, ale wręcz ceny hurtowe producenta - przy zakupach z ich platformy.

Oferta jest ogromna:
od znanych z opisów roślin pojedynczych olejków eterycznych, przez sprawdzone w ciągu ostatnich 30 lat przez ponad 6 milionów ludzi kompozycje z tych olejków eterycznych, z olejami z również wiadomego pochodzenia, po środki czystości Thieves wyłącznie na bazie roślinnych składników aktywnych i wody do kosmetyków pielęgnacyjnych, kolorowych i akcesoriów przydatnych w domowej aromaterapii na co dzień (takich jak dyfuzorów z wysokogatunkowych materiałów od tworzyw wolnych od BPA, przez drewno do klosza ręcznej obróbki z dmuchanego ustnie szkła).

Nie jestem w stanie przepisać do platformy całej oferty tysięcy pozycji dostępnych dla Ciebie w Young Living, dlatego proponuję uczciwe ceny hurtowe, bez hurtowych ilości. 
Gwarancję jakości producenta od ziarenka po pieczątkę na dostawie do Twoich drzwi.
Oraz niedostępną u pośredników gwarancję satysfakcji 14 - 30 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Zakup może być indywidualny z rachunkiem, lub zakup z fakturą na firmę.
Young Living oferuje ceny preferencyjne na wysyłkę w zależności od wartości i wagi zakupu. Szczegóły chętnie wyjaśnię telefonicznie 510 566 393.

 https://www.youngliving.com/vo...


...