Oliwki Królewskie nadziewane czosnkiem

Wcześniejsze

36,90 
W magazynie
+

KochamOliwki.pl

Oliwkowe zdrowie!  

Oliwki Gordal nadziewane Czosnkiem. Do fantastycznego oliwki o łagodnym i wybornym smaku. Czosnek, wypełnione są oliwki, pochodzi z upraw w Hiszpanii i jest na aromatyczny i chrupki.  

Zawarte w przeciwutleniacze i jednonienasycone kwasy tłuszczowe hamują procesy starzenia komórek i neutralizują działanie wolne rodników, do tego czosnek, który jest kontrola antybiotykiem, że ta oliwka to samo zdrowie.  

Gordale do Królewskie oliwki zielone. Dlaczego królewskie? Ponieważ jest do wyboru z 35 gatunków, który wielkości przypomina przepiórcze jajko. Gordal to królowa oliwek, bardzo mięsista, soczysta w kształcie przypominająca często serce. Gordale wiszą jeszcze na drzewie, charakteryzujące się soczystym zielonym kolorem oraz licznymi małymi, białymi plamkami na skórce. Jest to hiszpańskie złoto, goszczące na wielu stołach świata.  

W KochamOliwki.pl odkryjecie inny wymiar tych zielonych oliwek - Gordal, nadziewany ręcznie czosnkiem do rarytas. Nie ma co tu dużo pisać, po prostu spróbujcie!  

NASZE PRODUKTY SĄ:

- bez oprysków chemicznych

- bez stymulatorów wzrostu

- bez modyfikacji genetycznej

- bez glutenu PRZECHOWYWANIE: oliwki przechowuj w lodówce (w zalewie) przez okres max. 3 tyg. od otwarcia. ZBIORY OLIWEK: części z 2019r.

GATUNEK: Gordal

SKŁAD ZALEWY: zielone oliwki Gordal bez pestki ręcznie nadziewane hiszpańskim czosnkiem, sól morska, woda. Najlepszy hiszpański bestseller tylko w  Kocham Oliwki .pl  

Smacznego!