Oliwki Królewskie nadziewane serem Manchego

Oliwki Gordal nadziewane twardym, długodojrzewającym, hiszpańskim serem Manchego

24,75 
W magazynie
+

KochamOliwki.pl

Oliwki Gordal nadziewane twardym, długodojrzewającym, hiszpańskim serem Manchego. To fantastyczne oliwki o łagodnym i wybornym smaku. Ser Manchego, którym wypełnione są oliwki, jest serem długo dojrzewającym (6 miesięcy) i jest wytwarzany z mleka owczego w Hiszpanii, Jest aromatyczny, twardy  i chrupki.  

Zawarte w nich przeciwutleniacze i jednonienasycone kwasy tłuszczowe hamują procesy starzenia komórek i neutralizują działanie wolnych rodników, do tego nadzienie twardym serem owczym sprawia, że ta oliwka to samo zdrowie.  

Gordale to Królewskie oliwki zielone. Dlaczego królewskie? Ponieważ jest to największy z 35 gatunków, który wielkością przypomina przepiórcze jajko. Gordal to królowa oliwek, bardzo mięsista, soczysta w kształcie przypominająca często serce. Kiedy Gordale wiszą jeszcze na drzewie, charakteryzują się soczystym zielonym kolorem oraz licznymi małymi, białymi plamkami na skórce. Jest to hiszpańskie złoto, goszczące na wielu stołach świata.  

KochamOliwki.pl odkryjecie inny wymiar smaku tych zielonych oliwek - Gordal, nadziewany ręcznie czosnkiem to rarytas. Nie ma co tu dużo pisać, po prostu spróbujcie!  

NASZE PRODUKTY SĄ:

- bez oprysków chemicznych

- bez stymulatorów wzrostu

- bez modyfikacji genetycznej

- bez glutenu    PRZECHOWYWANIE: oliwki przechowuj w lodówce (w zalewie) przez okres max. 3 tyg. od zakupu ZBIORY OLIWEK: zbiory z 2019r.

GATUNEK: Gordal

SKŁAD ZALEWY:  zielone oliwki Gordal bez pestki ręcznie nadziewane hiszpańskim, długodojrzewającym, twardym serem Manchego, sól morska, woda.