Oliwki Manzanilla Natural bez pestki

Oliwki Manzanilla Natural bez pestki 

(opakowanie 250g - waga netto po odsączeniu)

24,75 
W magazynie
+

KochamOliwki.pl

Manzanilla Natural bez pestki to chyba najbardziej znana  i najczęściej używana oliwka, którą w słoikach spotkacie w każdym sklepie...w każdym mieście... jednak jest jedno "ALE"- nasze oliwki smakują zupełnie inaczej, w żaden sposób nie można ich porównać do tych sklepowych. Bardzo mała ilość soli powoduje, że najmłodszy klient to 9 miesięczna Dagmara, której rodzice regularnie kupują u nas te oliwki. Do sałatek, kremów, tapasów, tapenad, kanapek i muffinek nadają się doskonale.  

Manzanilla to zupełnie inny gatunek niż Gordal Królewski, charakteryzuje się delikatnością w smaku z lekką nutą migdałów, jest średniej wielkości, ma okrągły kształt, mięsisty a zarazem lekki miąższ, małą pestkę. Manazanilla jest najbardziej znaną oliwką na świecie. Uprawia się ją głównie w Andaluzji w prowincji Sewilla.  

W KochamOliwki.pl odkryjecie inny wymiar smaku tych zielonych oliwek - Manzanilla, która dzięki swojej naturalności zdobywa serca nawet najmłodszych smakoszy.  

NASZE PRODUKTY SĄ:

- bez oprysków chemicznych

- bez stymulatorów wzrostu

- bez modyfikacji genetycznej

- bez glutenu    PRZECHOWYWANIE: oliwki przechowuj w lodówce (w zalewie) przez okres max. 3 tyg. od zakupu ZBIORY OLIWEK: zbiory z 2019r.

GATUNEK: Manzanilla

SKŁAD ZALEWY:  zielone oliwki Manzanilla bez pestki, sól morska, woda.