Oliwki Królewskie nadziewane Piri Piri

Oliwki Królewskie ręcznie nadziewane bardzo ostra papryczką Piri Piri.

36,90 
W magazynie
+

KochamOliwki.pl

Oliwki Królewskie ręcznie nadziewane bardzo ostra papryczką Piri Piri.  

Uwielbiasz ostrą kuchnię? Lubisz pikantno-ostre przekąski? Oliwka Królewska z Piri Piri zadowoli Cię smakiem w 100%. Piri Piri jest uprawiane głównie w Ghanie, Malawi, Mozambiku, Nigerii, Zimbabwe i Republice Południowej Afryki, ale również w Hiszpanii. Dlatego możemy cieszyć się tak znakomitym połączeniem - stonowanej oliwki i wyrazistej papryczki. Każda królewska oliwka nadziewana jest ręcznie.  

Dlaczego królewska? Ponieważ jest to największa oliwka z 35 gatunków, która wielkością przypomina przepiórcze jajko. Gordal to królowa oliwek, bardzo mięsista, soczysta w kształcie przypominająca często serce. Kiedy Gordale wiszą jeszcze na drzewie, charakteryzują się soczystym zielonym kolorem oraz licznymi małymi, białymi plamkami na skórce. Jest to hiszpańskie złoto, goszczące na wielu stołach świata.  

KochamOliwki.pl odkryjecie inny wymiar smaku tych zielonych oliwek - Gordal, nadziewany Piri Piri zaczaruje na nowo Wasze kubki smakowe.  

NASZE PRODUKTY SĄ:

- bez oprysków chemicznych

- bez stymulatorów wzrostu

- bez modyfikacji genetycznej

- bez glutenu    PRZECHOWYWANIE: oliwki przechowuj w lodówce (w zalewie) przez okres max. 3 tyg. od otwarcia ZBIORY OLIWEK: zbiory z 2019r.

GATUNEK: Gordal

SKŁAD ZALEWY:  zielone oliwki Gordal bez pestki nadziewane papryczką Piri Piri, sól morska, woda.  

Najlepszy hiszpański bestseller tylko w KochamOliwki.pl