- 13%

Węgierska papryka ostra, Chili trade 100g torebka

Doskonała łagodna węgierska czerwona, mielona papryka do gotowania i przyprawiania potraw, bez żadnych konserwantów, barwników i ulepszaczy.
Nasza papryka pochodzi z serca Węgier Kalocsa, dojrzewa w pełnym słońcu Wielkiej Niziny Węgierskiej nad Dunajem.

Cena przed promocją: 15,90 
13,90 
Oszczędzasz: 2,00 zł (13%)
W magazynie
+

Bałkańskie Smaki

Doskonała łagodna węgierska czerwona, mielona papryka do gotowania i przyprawiania potraw, bez żadnych konserwantów, barwników i ulepszaczy. 

Nasza papryka pochodzi z serca Węgier Kalocsa, dojrzewa w pelnym słońcu Wielkiej Niziny Węgierskiej nad Dunajem.

Ma aromatyczny zapach i słodki smak. Zawiera witaminę C, witaminy z grupy B, beta-karoten. Należy do przypraw pobudzających wydzielanie soku żołądkowego i poprawiających apetyt. Paprykę słodką stosuje się do potraw mięsnych, rybnych, zup, sałatek, warzyw, potraw z ryżu, dań włoskich, węgierskich i meksykańskich.

Teraz kilka słów o Chili-trade Ltd.

Chili-Trade Ltd. została założona w październiku 1994 roku, głównym przedmiotem jej działalności jest produkcja i pakowanie papryki.

Doskonały klimat na Węgrzech, warunki glebowe, tradycja uprawy papryki, która jest dziedziczona z ojca na syna, powodują, iż te uprawy znane są na całym świecie.

Chili-trade Ltd. zajmuje się utrzymaniem tych tradycji. Opakowanie starannie ukrywa specjalne właściwości mielonej papryki z czerwonych papryk rosnących na plantacjach w kraju w regionie Kalocsa, które dojrzewają na dobrej glebie z Niziny Węgierskiej, klimacie bogatym w słońce, ku uciesze smakoszy. Poprzez stosowanie tradycyjnej metody obróbki materiału podstawowego wszystkie produkty zachowują doskonale swoje właściwości i cechy.

Chili trade, papierowa torebka 100 g

Przyprawa bez chemii!!