KRWAWNIK Biodynamiczny syrop ziołowy (300 ml)

24,00 
Brak w magazynie

Gospodarstwo Ryznerówka

Biodynamiczny syrop ziołowy z Krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L.) – ma wielokierunkowe działanie spowodowane mnogością związków aktywnych występujących w zielu. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń włosowatych oraz hamuje uwalnianie histaminy. Równocześnie zmniejsza lub hamuje drobne krwawienia z uszkodzonych naczyń zwłaszcza w przewodzie pokarmowym. Uelastycznia naczynia żylne. Pobudza również łaknienie przez wzmożenie wydzielania soku żołądkowego, poprawia trawienie i wchłanianie substancji odżywczych. Ma również właściwości moczopędne, przez co oczyszcza nerki i drogi moczowe.  Podnosi zdecydowanie odporność organizmu na zakażenia wirusowe i bakteryjne.

Zaleca się stosować w zaburzeniach łaknienia, drobnych krwawieniach z przewodu pokarmowego, w stłuczeniach tkanek miękkich (siniakach), żylakach odbytu, pękających naczynkach, trądziku, w stanach alergicznych lub w profilaktyce zakażeń wirusowych i bakteryjnych  jesienią i zimą.Pomocniczo również w stanach zapalnych dróg moczowych.

Syrop zdecydowanie podbija aromat i smak kawy. Doskonale komponuje się z napojami i zupami mlecznymi. Można stosować go jako oryginalny dodatek smakowy do kremów, mas cukierniczych i lodów.