Suplementy wegetariańskie i wegańskie i olejki eteryczne

Oferta jest ogromna:
od znanych z opisów roślin pojedynczych olejków eterycznych, przez sprawdzone w ciągu ostatnich 30 lat przez ponad 6 milionów ludzi kompozycje z tych olejków eterycznych, z olejami z również wiadomego pochodzenia, po środki czystości Thieves wyłącznie na bazie roślinnych składników aktywnych i wody do kosmetyków pielęgnacyjnych, kolorowych i akcesoriów przydatnych w domowej aromaterapii na co dzień (takich jak dyfuzorów z wysokogatunkowych materiałów od tworzyw wolnych od BPA, przez drewno do klosza ręcznej obróbki z dmuchanego ustnie szkła).

Nie jestem w stanie przepisać do platformy całej oferty tysięcy pozycji dostępnych dla Ciebie w Young Living, dlatego proponuję uczciwe ceny hurtowe, bez hurtowych ilości. 
Gwarancję jakości producenta od ziarenka po pieczątkę na dostawie do Twoich drzwi.
Oraz niedostępną u pośredników gwarancję satysfakcji 14 - 30 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Zakup może być indywidualny z rachunkiem, lub zakup z fakturą na firmę.
Young Living oferuje ceny preferencyjne na wysyłkę w zależności od wartości i wagi zakupu. Szczegóły chętnie wyjaśnię telefonicznie 510 566 393.
www.oetj.eu/rejestracja

275,00 
W magazynie
+

Olejki Eteryczne Young Living JOY INTERNATIONAL AGNIESZKA DWORCZYNSKA

Suplementy z firmy Young Living są tworzone na potrzeby konkretnych osób, ale zadziałały już na miliony ludzi na całym świecie.
Niektóre mamy od 25 lat w niezmiennej formie (zmieniają się tylko opakowania)
Wszystkie przechodzą fazy badań i aktualizacji formuł dla najwyższego dobra odbiorców, którzy mają otwarty kontakt z pracownikami firmy Young Living. 

Bezcenne kwasy omega w OmegaGize3 - zabezpieczone przed jełczeniem olejkiem eterycznym, który ma najwyższą skalę ORAC spośród wszystkich olejków eterycznych, a ponad 1 milion w skali ORAC μmol TE/100 g (gdzie najwyżej w tabeli spożywczej jest zmielony cynamon z wartością 267 536 μmol TE/100 g - dane z Wikipedii).
Twój suplement trafia do ciebie świeży, a nie jełczeje już na półce w sklepie. 

* Mamy niezrównane enzymy - zawsze z końcówką "~ zyme" w nazwie (Essentialzyme, Sulfurzyme z MSM, Mightyzyme dla dzieci, BLM  i wiele innych wspierających budowę cegiełek jakimi są komórki naszego ciała jak witaminy pochodzenia roślinnego Super C, Super D w opracowanej technologii wysokiej przyswajalności ODT, roślinny MultiGreens bogaty nie tylko w chlorofile, BLM i SuperCal i MegaCal dla przyswajania budulców kości i stawów) 
* Mamy Probiotyk Life 9 - z 9 szczepami bakterii - błonnik ICP, 
* Mamy suplementy Inner Defense i Digest&Cleanse, w których olejki eteryczne są zamknięte w żelowych kapsułach, które wspierają ciało od jelit. 
* Mamy napój NingXia Red z prowincji NingXia Red w Północnych CHinach przy granicy z Mongolią - dzie nie ma przemysłu, gdzie owoce zbierane są ręcznie a suszone na odpowiednich podkładach, a nie bezpośrednio na asfalcie jak to ma miejse najczęściej. Napój NingXia Red ma wspaniały skład wsparty olejkami eterycznymi, ale również jest produkowany w takiej czystości, iż dodatkowo posiada certyfikaty religijnej czystości Kosher i Halal. Doskonały dla wspierania odporności, czystości krwi i oczu. 
* Mamy suplementy dla wsparcia oczu Illumineyes - szczególnie plamki żółtej  (łac. macula lutea) - dla młodzieży od 10 roku życia, badania wykazują że w tym wieku obciążenie niebieskim światłem, które szkodzi plamce żółtej, jest większe niż u obecnych dorosłych. 
I wiele innych wedle potrzeb.