Osuszacz do butów pochłaniacz wilgoci zapachów Zuzii 4 szt.

Węgiel bambusowy - wielorazowy osuszacz do butów, lodówki, samochodu i szafy - pochłaniacz wilgoci i zapachów Zuzii 

39,99 
W magazynie
+

E-KUKU

WĘGIEL BAMBUSOWY, OSUSZACZ POWIETRZA, POCHŁANIACZ WILGOCI I ZAPACHÓW, 4X75G, ZUZII

4 naturalne osuszacze powietrza wykonane z węgla bambusowego. Zapakowane w lniany woreczek.

Idealne, gdy chcemy:

  • pozbyć się brzydkich zapachów z lodówki, butów, szafy
  • chłoci w posiłkach, szafie, pomieszczenia

Podczas inne gdy osuszacze powietrza lub torebki zapachowe perfumują powietrze, węgiel bambusowy filtruje zapachy. Właściwe użycie węgla bambusowego pozwala na utrzymanie najbardziej komfortową wilgotność także w przypadku gniciu, pękaniu i rozmnażaniu owadów w pomieszczeniach.

Węgiel bambusowy od stuleci obciążenia jest jako norma i bezpieczny sposób toksyn, narzędzia robocze i trucizn z organizmu i jego laboratorium. Pozyskiwany w procesie karbonizacji (pirolizy) czyli: wielopoziomowego, powolnego, beztlenowego wypalania fragmentów roślinnych w bardzo wysokich temperaturach; węgiel bambusowy instalacje dynamiczne na warunki środowiskowe, w niektórych instalacjach. Zredukowanie cząsteczki siły roboczej, a następnie - neutralizacja i osadzenie cząsteczek chemicznych.

Stosowanie:

Raz w celu wilgotne opakowanie wystawić na słońce na około 2 godziny. Po tym czasie węgiel jest ponownie gotowy do użytku. Zużyty wkład jest biodegradowalny i może jako nawóz. Opakowanie wystarcza na 2 lata.

Marka Zuzii oferuje m.in. produkty wykonane  ze 100% celulozy bambusowej.

Produkty są wytwarzane w Chinach, w kraju bambus ma warunki do optymalizacji wzrostu. Dzięki temu proces na nasz rynek, jest znacznie  przyjaźniejszy dla środowiska.

Wycinanie drzew bambusowych powoduje zdecydowanie  mniejszą emisję dwutlenku węgla,  niż wycinanie drzew dla celów przemysłowych w Polsce.

Jesteśmy pewni, że Zuzii pasuje na nasz rynek, który staje się coraz bardziej świadomy sposób otworzenia czasów.

Jestesmy dumni, Ze możemy zaoferować Państwu produkt, świetnej Jakości, którego produkcja  nie nie wywiera negatywnego wpływu na Nasza Przyszłość.