Gospodarstwo Ryznerówka
Leszczawka 47
37-740 Bircza

666190358

Biodynamiczne wyroby ziołowe wykonujemy z dziko rosnących ziół występujących naturalnie na łąkach, miedzach, brzegach lasów i zarośli śródpolnych Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego, objętych programem ochrony NATURA 2000. Zioła zbierane są ręcznie o właściwym czasie względem fazy Księżyca, pory doby i typu pogody. Podczas zbioru i przetwarzania ziół stosujemy wszystkie tradycyjne zasady zielarek z Pogórza Przemyskiego tak, aby zapewnić nie tylko maksymalne stężenie substancji aktywnych, ale również zamknąć w naszych wyrobach dobrą, prozdrowotną energię. Procesy wytwarzania prowadzone są w warunkach manufaktury, stosowane są urządzenia i maszyny wykonane z materiałów naturalnych i napędzane energią ludzkich rąk.

Od początku mojej aktywności zielarskiej starałam się połączyć wiedzę akademicką i moje doświadczenie zawodowe z tradycjami zielarskimi regionu. Właśnie w oparciu o te bogate tradycje zielarskie naszego regionu i wiedzę współczesną stworzyłam nowe produkty: Biodynamiczne wyroby ziołowe. Przede wszystkim wykorzystuję dziko rosnące zioła, których obfitość zapewnia mi nieskażona przyroda Pogórza Przemyskiego.

Od 2017 roku prowadzę pozarolniczą działalność gospodarczą po nazwą Aleksandra Ryzner Gospodarstwo "RYZNERÓWKA". Do tej pory nawiązałam stałą współprace z kilkoma sklepami z żywnością wysokiej jakości. Na co dzień nasze wyroby można kupić w:

1. Lublinie, sklep "Lawendowy Anioł", ul. Bukowa 15; 20-353 Lublin,

2. Radomiu, sklep "Samo Zdrowie" Anna Waśkiewicz, ul. Żeromskiego 57; 26-600 Radom,

3. Rzeszowie, kafejka "JiM Cafe", ul. Grunwaldzka 16 B; 35-068 Rzeszów,

4. Sędziszowie Małopolskim, sklep "Naturalnie Zdrowi", pl. Rynek 28; 39-120 Sędziszów Młp.,

5. Sosnowcu, restauracja i sklep "Magiel Kulinarny", al. Warszawska 5A; 41-217 Sosnowiec.

...