Darmowa wysyłka
- 52%

REFLEXOPED II urządzenie do masażu stóp

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE I ZRÓB SOBIE PREZENT

Cena przed promocją: 600,00 
290,00 
Oszczędzasz: 310,00 zł (52%)
W magazynie
+

SUN-VITA

Refleksoterapia to leczniczy masaż, stymulujący określone punkty i strefy na stopach. Dziś zdobywa coraz większą popularność na całym świecie oraz w Polsce. Ten wyjątkowy masaż potrafi pomóc w uporczywych zaparciach, czy nawet w dolegliwosciach bólowych stawów. Choć refleksoterapia zaliczana jest do metod medycyny alternatywnej, nie umniejsza to jej skuteczności. Refleksoterapia stóp jest jedną z metod akupresury, czyli masażu polegającego przede wszystkim na ucisku konkretnych punktów ludzkiego ciała. Istnieją dwie równoległe teorie wyjaśniające na czym polega refleksologia. Poprzez stymulację odpowiednich zakończeń nerwowych w stopach można zatem wpływać na odległe części ciała, leżące w danej strefie. Na podeszwach stóp zlokalizowane są zakończenia ponad 7.000 nerwów, które mają bezpośrednie połączenie z mózgiem oraz wszystkimi częściami ciała. To dlatego impulsy, wywoływane podczas masażu stóp mają tak szerokie spectrum oddziaływania.
Reflexoped II to w pełni funkcjonalny salon refleksologii w domu. Ten masażer zadowoli najbardziej wymagającą osobę. W urządzeniu jest wbudowana funkcja ogrzewania, która działa przyjemnie i relaksująco ‐ w zależności od ustawienia - może działać od czubków palców do pięt. Prędkość 24 obracających się głowic masujących możesz dowolnie regulować aby Twój masaż był taki jakiego oczekujesz. W zestawie dołączony miękki pokrowiec, który łatwo się zdejmuje i dodatkowo można go prać.
.
       receptory%20st%C3%B3p.gif?1606843395822                               
Reflexoped 2 posiada rolkę masującą wszystkie punkty refleksyjne stóp oraz dodatkowo funkcję nagrzewania miejsc lampami podczerwieni. Reflexopedem można masować również poostałe części ciała (kark, plecy, łydki, ramiona, brzuch). Bardzo łatwa obsługa z płynną regulacją masażu i możliwością włączenia lub wyłączenia Infra - podczerwieni. Wieczorny masaż stóp zapewnia odprężenie i lepszy sen.
To coś więcej, niż tylko regenerujące działanie mięśni stóp. Poprzez punkty refleksyjne na spodzie stopy możliwe jest pozytywne i harmonijne oddziaływanie na niemal wszystkie organy wewnętrzne.
reflex.jpg?1606917231005
Dane produktu:
Produkt marki Casada in Germany 
Kolorystyka : Tri color - szary / biały / czerwony (jak na zdjęciach)
Wymiary: 24,5 x 41 x 15 cm. 
Moc 40W
Obudowa: wysokiej jakości tworzywo
Roller 24 wypustek zabezpieczony delikatnym dla stopy materiałem
Dodatkowe akcesoria: zasilacz 230V (50 Hz), instrukcja